Witam Wszystkich sympatyków lotnictwa ultralekkiego.

Po długim czasie od inauguracji naszej działalności szkoleniowej – to już 3 rok - nadszedł czas na wyjście z szerszą ofertą do osób zainteresowanych szkoleniem się do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Pilota Samolotu Ultralekkiego.

Wychodząc z założenia, że jeśli nie ma o Nas żadnej wzmianki w Internecie to tak, jakby nie było Nas wcale, dlatego też oficjalnie od początku Lutego 2016 ruszyliśmy z otwarciem nowej strony internetowej www.rozairo.pl.

Będą mogli tu Państwo znaleźć wszystkie niezbędne wątki związane z lotnictwem ultralekkim,  szkoleniem, usługami lotniczymi, planowaniem i wykonywaniem lotów oraz wypoczynkiem. 

Ze strony będzie można pobrać niezbędne materiały dydaktyczne lub zalogować się na własne konto w celu weryfikacji posiadanych uprawnień, terminów ich wygaśnięcia itp. 

Na dzień dzisiejszy w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość  wypożyczenia lub szkolenia się na trzech różnych samolotach tj.: 3Xtrim, SportStar i CTSW. Samoloty będą figurować w systemie rezerwacji

Większość niezbędnych informacji została zawarta w zakładce PYTANIA I ODPOWIEDZI.

Gdyby mimo to mieli Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie lub mailowo – patrz zakładka KONTAKT

Dziękuję i zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

 

Z lotniczymi pozdrowieniami.

Ireneusz Rozum